Al pa ne, ker potem bi na trgu spet bilo preveč delavcev in bi bil faks nezanimiv in prikrajšan za denar :P

x y pravi:
Matjaž: Zelo dobro, a posledica tega bi(ker so ljudje pametni in požrešni ko
pride do denarja)bila, da bi fakultete štepale diplomirance in milni
mehurček bi prej ali slej počil.

Reply via email to