Zdravo! > Kaksna politika. Vaje na VS za OPROG1 so bile obupne, kar je pokazala > tudi anketa ki smo jo izvedli.
Ne vem, ce govorimo mi o istem. Jaz mislim na predavanja. In na novega profesorja za osnove programiranja 1 pri VS. Ki ni vec Mahnic, ampak Igor Rozanc. In da je ta dvignil nivo predavanj. Kar ni bilo vsec studentom. Se pa strinjam, da so vaje pri pri teh predmetih nujne in da je nujno imeti program taksen, da ga je mozno brez predznanja narediti. Ampak je pa tudi dejstvo, da se programiranja ne mores nauciti samo na vajah, ampak se moras sam vsesti zraven in sam napisati kaksen program. Mitar
