Hja kaj pa potem z vsemi, ki so po starem sistemu naredili magisterij? A bodo ratal dr? Kaj pa z Dr? HDr? Zajebal so, ker so po liniji najmanjšega odpora poimenovali nazive za nov program, brez da bi malo pomislili, kaj sploh hočej.
- Re: [Friclist] bolonjska reforma x y
- Re: [Friclist] bolonjska reforma x y
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] bolonjska reforma x y
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Ales Koprivnikar
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] bolonjska reform... Jure Balabanic
- Re: [Friclist] bolonjska reform... Marko Kuhar
- Re: [Friclist] bolonjska reforma, m... Mojca Galun
- Re: [Friclist] bolonjska reform... x y
- Re: [Friclist] bolonjska reform... Domen Gostincar
- Re: [Friclist] bolonjska reform... Mojca Galun
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Matjaž Horvat
