Nikakor ne bo isto.Dogovarjajo se prav za nov naziv, ideja je padla, da bi vsem z staro diplomo podelili akr magisterij. Uglavnem, ce tudi ni od tega ne rata, se vedno bodo ponudniki dela vedeli kaj pomeni star in kaj nov magisterij. In seveda bo imel star veliko vecjo tezo. lp Mojca
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] bolonjska reforma x y
- Re: [Friclist] bolonjska reforma x y
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] bolonjska reforma x y
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Ales Koprivnikar
- Re: [Friclist] bolonjska reform... Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] bolonjska re... Jure Balabanic
- Re: [Friclist] bolonjska re... Marko Kuhar
- Re: [Friclist] bolonjska reform... Mojca Galun
- Re: [Friclist] bolonjska re... x y
- Re: [Friclist] bolonjska re... Domen Gostincar
- Re: [Friclist] bolonjska re... Mojca Galun
- Re: [Friclist] bolonjska reforma Matjaž Horvat
