Zdravo! > ja v osmih letih in pol odkar ima vaje se ni mel bato predavanj!!! > grrrrr
Odlicen argument. Rezultatov pa se ni tega zadnjega teoreticnega izpita? Mitar
Zdravo! > ja v osmih letih in pol odkar ima vaje se ni mel bato predavanj!!! > grrrrr
Odlicen argument. Rezultatov pa se ni tega zadnjega teoreticnega izpita? Mitar