teorija indeed!

On 2/20/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Samo teorija.... vsaj pri meni je tako
>
> On 2/20/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Zdravo!
> >
> > > V vseh osmih letih in pol, kar imam vaje iz verjetnosti in statistike,
> > ni
> > > bilo niti enega izrednega roka. Če pa se prof. Batagelj letos odloči
> > > drugače, v redu, bomo izvedli.
> >
> > Hm. Samo mi govorimo o izrednem roku le za teorijo ali tudi za pisni
> > del? Ker se mi zdi, da je vecina za teorijo. In pri tem nimajo veliko
> > asistentje dela. Torej samo teorija ali oboje?
> >
> >
> > Mitar
> >
> >
>

Reply via email to