Če mene uprašate so tele posamične izjave popolnoma neproduktivne. http://vrhovec.kicks-ass.net/fri/vis.php
Na koncu bom poslal rezultate tistemu, ki se bo odločil pisati profesorju. Lp, Simon ps: če se komu da, lahko objavi povezavo na forumu fri-info
