Samo teorija.... vsaj pri meni je tako

On 2/20/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> > V vseh osmih letih in pol, kar imam vaje iz verjetnosti in statistike,
> ni
> > bilo niti enega izrednega roka. Če pa se prof. Batagelj letos odloči
> > drugače, v redu, bomo izvedli.
>
> Hm. Samo mi govorimo o izrednem roku le za teorijo ali tudi za pisni
> del? Ker se mi zdi, da je vecina za teorijo. In pri tem nimajo veliko
> asistentje dela. Torej samo teorija ali oboje?
>
>
> Mitar
>
>

Reply via email to