Samo teorija.... vsaj pri meni je tako
On 2/20/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > V vseh osmih letih in pol, kar imam vaje iz verjetnosti in statistike, > ni > > bilo niti enega izrednega roka. Če pa se prof. Batagelj letos odloči > > drugače, v redu, bomo izvedli. > > Hm. Samo mi govorimo o izrednem roku le za teorijo ali tudi za pisni > del? Ker se mi zdi, da je vecina za teorijo. In pri tem nimajo veliko > asistentje dela. Torej samo teorija ali oboje? > > > Mitar > >
