Zdravo!

> V vseh osmih letih in pol, kar imam vaje iz verjetnosti in statistike, ni
> bilo niti enega izrednega roka. Če pa se prof. Batagelj letos odloči
> drugače, v redu, bomo izvedli.

Hm. Samo mi govorimo o izrednem roku le za teorijo ali tudi za pisni
del? Ker se mi zdi, da je vecina za teorijo. In pri tem nimajo veliko
asistentje dela. Torej samo teorija ali oboje?


Mitar

Reply via email to