OPOZORILO !!!!!!!

[image: Telekom Slovenije] <http://www.telekom.si/>

*Opozorilo,*
mojemu sinu sta dva »cigota« odvzela GSM telefon, češ da morata poslati SMS.
Potem sta kako minuto klikala po telefonu, nakar sta mu telefon vrnila.
Doma smo preverjali, kaj sta pošiljala, vendar nismo nič našli.
Danes pa sem na Mobitelu izvedel, da sta si napolnila (verjetno svoj mobi
račun) za 10.000,00 SIT preko sistema MONETA (maksimum je menda 12.000,00
SIT).
Vložiti moraš zahtevo za izpis številke, na katero je bilo to posredovano in
podati moraš prijavo na policijo. Na računu pa bo Mobitel to vseeno
zaračunal.
Ko sem poskusil enako storiti tudi sam iz mojega službenega telefona, pa
transakcije nisem mogel izvesti, ker je službenim telefonom onemogočeno
plačevanje preko MONETE. *Torej je možna tudi omejitev storitve, ki pa mi je
na Mobitelu ni nihče niti omenil. *Po ponovnem klicanju so mi na Mobitelu le
povedali, da mora vsak, ki to želi, podati pisno zahtevo (tudi Simobil ima
enako storitev), da onemogočijo plačevanje preko MONETE.
*Torej veste kaj vam je storiti:*
*1.**       **Takoj pošljite pisne zahteve na Mobitel oz. Simobil in, *
*2.**       **Razpošljite takšno obvestilo na čim več naslovov vaših znancev
in prijateljev, ki imajo sklenjeno naročniško razmerje. *
* *
*Lep pozdrav,*













--
J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.

GIF image

Reply via email to