Se strinjam. Sreda ali četrtek.

Lp


-----Original Message-----
From: Domen Gostincar [mailto:[EMAIL PROTECTED] 
Sent: Thursday, May 18, 2006 1:09 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij

Meni je najbolj vsec cetrtek, 25.5.

Pa, samo za informacijo, 30.5. imamo logiki in problematiki kolokvij iz
digitalne tehnike.


On 18/05/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Tole je na strani od kombinatorike blo napisan:
>
> Drage studentke in studenti,
>
> prejsnji teden sem za datum in uro kolokvija predlagal petek, 26.5, ob
> 20h.
> Dobil sem naslednji mail:
>
> Pišem Vam v imenu večine študentov kombinatorike, ki niso iz Ljubljane.
> Vljudno Vas prosimo, če je mogoče preložiti datum kolokvija na kakšen
> drugi termin oz. dan.
>
> moznosti so zaenkrat naslednje:
>
> *       pustimo dosedanji datum in cas
> *       sreda, 24.5. ob 20h
> *       cetrtek, 25.5. ob 21h
> *       ponedeljek¸ 29.5, ob 21h
> *       torek, 30.5, ob 20h
> *       sreda, 31.5, ob 20h
>
> Predlagam, da se med seboj dogovorite in odlocite za enega izmed ponujenih
> terminov. Sporocite mi cimprej, sicer bo ostal dosedanji datum!
>
> Lp, Marko
>
> <http://ucilnica.fmf.uni-lj.si/mod/forum/post.php?reply=1179>
>
>
>
>


-- 
lp, Domen Gostincar

Reply via email to