Se strinjam. Sreda ali četrtek. Lp
-----Original Message----- From: Domen Gostincar [mailto:[EMAIL PROTECTED] Sent: Thursday, May 18, 2006 1:09 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Meni je najbolj vsec cetrtek, 25.5. Pa, samo za informacijo, 30.5. imamo logiki in problematiki kolokvij iz digitalne tehnike. On 18/05/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Tole je na strani od kombinatorike blo napisan: > > Drage studentke in studenti, > > prejsnji teden sem za datum in uro kolokvija predlagal petek, 26.5, ob > 20h. > Dobil sem naslednji mail: > > Pišem Vam v imenu večine študentov kombinatorike, ki niso iz Ljubljane. > Vljudno Vas prosimo, če je mogoče preložiti datum kolokvija na kakšen > drugi termin oz. dan. > > moznosti so zaenkrat naslednje: > > * pustimo dosedanji datum in cas > * sreda, 24.5. ob 20h > * cetrtek, 25.5. ob 21h > * ponedeljek¸ 29.5, ob 21h > * torek, 30.5, ob 20h > * sreda, 31.5, ob 20h > > Predlagam, da se med seboj dogovorite in odlocite za enega izmed ponujenih > terminov. Sporocite mi cimprej, sicer bo ostal dosedanji datum! > > Lp, Marko > > <http://ucilnica.fmf.uni-lj.si/mod/forum/post.php?reply=1179> > > > > -- lp, Domen Gostincar
