Mene pa zanima od kje ideja, da je dr.Škrekovski skos bodisi nabit, bodisi
zmačkan?!?

LP!

p.s.1: Upam, da niste kot  stare babe, ko vidijo mladino, ki kadi pa pravi
ena drugi:"Lej, lej! Markomani! Mafijo si v žile bulajo!" ;)
p.s.2: Pa lep vikend vsem!

On 6/2/06, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zato ker mi je blo receno, da se mi ne bo treba se za ustnega ucit in bi
rad
da se enkrat za spremembo tud nadvsevedni profesorji drzijo svoje besede.
Ceprav je v konkretnem primeru cist mozno da je mel tud ko je to reku
macka
in se ne spomne.

LP Nejc

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
RideR
Sent: Friday, June 02, 2006 3:41 PM
To: 'FRIClist'
Subject: RE: [Friclist] kombinatorika

Adijo!

Zakaj bi se pa prtožval, zdej zarad tega, ker si bil vprašan neki
osnovnga,
kar si itaq mogu vedet.

LP, Blaž.H

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Mojca
Galun-rutka
Sent: Friday, June 02, 2006 9:46 AM
To: FRIClist
Subject: [Friclist] kombinatorika

Zivjo!

Zaradi opravičenosti ustnega izpita, se niste želeli pritožiti na
začetku leta. Prav tako ste kot sem slišala
nekateri zelo zelo pozitivno ocenili profesorja na predavanjih (anketa
za fmf).

To je bila poteza, ki nam je sedaj vse prej kot v korist. Se pa
zavedajte, da je to lista in pogovora tu
ne morem jemati kot dejstvo. Zato naj nekdo napiše pritožbo in jo
naslovi na študentski svet.
Notri se naj realno opiše stanje, jaz pa bom reč posredovala naprej in
poskrbela, da se bo ukrepalo.

Še enkrat, ta ki bo to napisal, bo ostal anonimen, kljub temu pa prosim,
da se napiše resna reč, ker
če ne drugega jest bom vedela kdo je napisal.

Pa še to. Od včeraj ko smo vas prosili za pomoč (gre se tudi za vas, saj
je  bo bodoči dekan odločal
o vseh spremembah, torej tudi o vasem poddiplomskem študiju in
priznavanju vaše diplome) se ni javil
nihče. Pa ne rečt, da nimate teh dveh urc cajta. Pozabljate tudi, da
stik s profesorji vedno pomeni plus.
Vcasih bi bilo lepo, da bi se vi zavedali, da mi delamo za vas in da ko
se vas kaj prosi je resno in ima
svoj namen.

Torej pokažite vsaj to resnost, da dobim uradno pritožbo. Lahko kar na
mail. V primeru, da v celem letniku
ne bo junaka, se ne nameravam pritožiti, ker bo smatrala, da zadeva ni
resna
lp

Mojca



__________ NOD32 1.1575 (20060602) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com








--
J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.

Reply via email to