Mene pa zanima od kje ideja, da je dr.Škrekovski skos bodisi nabit, bodisi zmačkan?!?
LP! p.s.1: Upam, da niste kot stare babe, ko vidijo mladino, ki kadi pa pravi ena drugi:"Lej, lej! Markomani! Mafijo si v žile bulajo!" ;) p.s.2: Pa lep vikend vsem! On 6/2/06, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zato ker mi je blo receno, da se mi ne bo treba se za ustnega ucit in bi rad da se enkrat za spremembo tud nadvsevedni profesorji drzijo svoje besede. Ceprav je v konkretnem primeru cist mozno da je mel tud ko je to reku macka in se ne spomne. LP Nejc -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of RideR Sent: Friday, June 02, 2006 3:41 PM To: 'FRIClist' Subject: RE: [Friclist] kombinatorika Adijo! Zakaj bi se pa prtožval, zdej zarad tega, ker si bil vprašan neki osnovnga, kar si itaq mogu vedet. LP, Blaž.H -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mojca Galun-rutka Sent: Friday, June 02, 2006 9:46 AM To: FRIClist Subject: [Friclist] kombinatorika Zivjo! Zaradi opravičenosti ustnega izpita, se niste želeli pritožiti na začetku leta. Prav tako ste kot sem slišala nekateri zelo zelo pozitivno ocenili profesorja na predavanjih (anketa za fmf). To je bila poteza, ki nam je sedaj vse prej kot v korist. Se pa zavedajte, da je to lista in pogovora tu ne morem jemati kot dejstvo. Zato naj nekdo napiše pritožbo in jo naslovi na študentski svet. Notri se naj realno opiše stanje, jaz pa bom reč posredovala naprej in poskrbela, da se bo ukrepalo. Še enkrat, ta ki bo to napisal, bo ostal anonimen, kljub temu pa prosim, da se napiše resna reč, ker če ne drugega jest bom vedela kdo je napisal. Pa še to. Od včeraj ko smo vas prosili za pomoč (gre se tudi za vas, saj je bo bodoči dekan odločal o vseh spremembah, torej tudi o vasem poddiplomskem študiju in priznavanju vaše diplome) se ni javil nihče. Pa ne rečt, da nimate teh dveh urc cajta. Pozabljate tudi, da stik s profesorji vedno pomeni plus. Vcasih bi bilo lepo, da bi se vi zavedali, da mi delamo za vas in da ko se vas kaj prosi je resno in ima svoj namen. Torej pokažite vsaj to resnost, da dobim uradno pritožbo. Lahko kar na mail. V primeru, da v celem letniku ne bo junaka, se ne nameravam pritožiti, ker bo smatrala, da zadeva ni resna lp Mojca __________ NOD32 1.1575 (20060602) Information __________ This message was checked by NOD32 antivirus system. http://www.eset.com
-- J. ...If you think that things that you are doing are unimportant, be aware of importance of doing them.
