Pomirte se, ustni je bil itak joke, vprasa te kaj znas in mu tisto poves, oz. 
te sprasuje dokler necesa ne znas, mal se nasmejis in gres...Profesor je 
komedijantski tip pa si je reku gremo jih nahecat da majo ustnga...:)
   
  

Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
  Zato ker mi je blo receno, da se mi ne bo treba se za ustnega ucit in bi rad
da se enkrat za spremembo tud nadvsevedni profesorji drzijo svoje besede.
Ceprav je v konkretnem primeru cist mozno da je mel tud ko je to reku macka
in se ne spomne.

LP Nejc

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
RideR
Sent: Friday, June 02, 2006 3:41 PM
To: 'FRIClist'
Subject: RE: [Friclist] kombinatorika

Adijo!

Zakaj bi se pa prto¾val, zdej zarad tega, ker si bil vpra¹an neki osnovnga,
kar si itaq mogu vedet.

LP, Bla¾.H

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mojca
Galun-rutka
Sent: Friday, June 02, 2006 9:46 AM
To: FRIClist
Subject: [Friclist] kombinatorika

Zivjo!

Zaradi opravièenosti ustnega izpita, se niste ¾eleli prito¾iti na 
zaèetku leta. Prav tako ste kot sem sli¹ala
nekateri zelo zelo pozitivno ocenili profesorja na predavanjih (anketa 
za fmf).

To je bila poteza, ki nam je sedaj vse prej kot v korist. Se pa 
zavedajte, da je to lista in pogovora tu
ne morem jemati kot dejstvo. Zato naj nekdo napi¹e prito¾bo in jo 
naslovi na ¹tudentski svet.
Notri se naj realno opi¹e stanje, jaz pa bom reè posredovala naprej in 
poskrbela, da se bo ukrepalo.

©e enkrat, ta ki bo to napisal, bo ostal anonimen, kljub temu pa prosim, 
da se napi¹e resna reè, ker
èe ne drugega jest bom vedela kdo je napisal.

Pa ¹e to. Od vèeraj ko smo vas prosili za pomoè (gre se tudi za vas, saj 
je bo bodoèi dekan odloèal
o vseh spremembah, torej tudi o vasem poddiplomskem ¹tudiju in 
priznavanju va¹e diplome) se ni javil
nihèe. Pa ne reèt, da nimate teh dveh urc cajta. Pozabljate tudi, da 
stik s profesorji vedno pomeni plus.
Vcasih bi bilo lepo, da bi se vi zavedali, da mi delamo za vas in da ko 
se vas kaj prosi je resno in ima
svoj namen.

Torej poka¾ite vsaj to resnost, da dobim uradno prito¾bo. Lahko kar na 
mail. V primeru, da v celem letniku
ne bo junaka, se ne nameravam prito¾iti, ker bo smatrala, da zadeva ni resna
lp

Mojca



__________ NOD32 1.1575 (20060602) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com







 __________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

Reply via email to