Pomirte se, ustni je bil itak joke, vprasa te kaj znas in mu tisto poves, oz. te sprasuje dokler necesa ne znas, mal se nasmejis in gres...Profesor je komedijantski tip pa si je reku gremo jih nahecat da majo ustnga...:)
Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Zato ker mi je blo receno, da se mi ne bo treba se za ustnega ucit in bi rad da se enkrat za spremembo tud nadvsevedni profesorji drzijo svoje besede. Ceprav je v konkretnem primeru cist mozno da je mel tud ko je to reku macka in se ne spomne. LP Nejc -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of RideR Sent: Friday, June 02, 2006 3:41 PM To: 'FRIClist' Subject: RE: [Friclist] kombinatorika Adijo! Zakaj bi se pa prto¾val, zdej zarad tega, ker si bil vpra¹an neki osnovnga, kar si itaq mogu vedet. LP, Bla¾.H -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mojca Galun-rutka Sent: Friday, June 02, 2006 9:46 AM To: FRIClist Subject: [Friclist] kombinatorika Zivjo! Zaradi opravièenosti ustnega izpita, se niste ¾eleli prito¾iti na zaèetku leta. Prav tako ste kot sem sli¹ala nekateri zelo zelo pozitivno ocenili profesorja na predavanjih (anketa za fmf). To je bila poteza, ki nam je sedaj vse prej kot v korist. Se pa zavedajte, da je to lista in pogovora tu ne morem jemati kot dejstvo. Zato naj nekdo napi¹e prito¾bo in jo naslovi na ¹tudentski svet. Notri se naj realno opi¹e stanje, jaz pa bom reè posredovala naprej in poskrbela, da se bo ukrepalo. ©e enkrat, ta ki bo to napisal, bo ostal anonimen, kljub temu pa prosim, da se napi¹e resna reè, ker èe ne drugega jest bom vedela kdo je napisal. Pa ¹e to. Od vèeraj ko smo vas prosili za pomoè (gre se tudi za vas, saj je bo bodoèi dekan odloèal o vseh spremembah, torej tudi o vasem poddiplomskem ¹tudiju in priznavanju va¹e diplome) se ni javil nihèe. Pa ne reèt, da nimate teh dveh urc cajta. Pozabljate tudi, da stik s profesorji vedno pomeni plus. Vcasih bi bilo lepo, da bi se vi zavedali, da mi delamo za vas in da ko se vas kaj prosi je resno in ima svoj namen. Torej poka¾ite vsaj to resnost, da dobim uradno prito¾bo. Lahko kar na mail. V primeru, da v celem letniku ne bo junaka, se ne nameravam prito¾iti, ker bo smatrala, da zadeva ni resna lp Mojca __________ NOD32 1.1575 (20060602) Information __________ This message was checked by NOD32 antivirus system. http://www.eset.com __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com
