1. Kaj maš lahko sabo na izpitu?
2. Kakšen je bil izpit na 1. roku? (če lahko kdo v alinejah povzame vprašanja 
oz. naloge)

lp,
Vili



---- Miha Trtnik <[EMAIL PROTECTED]> piše: 
> Pizda kaj bluzite ... Kaksen UML, kaj sploh neumnosti sprasujes. Izpit 
> bo tak kot je zadnjih 10 let.
> Znat moras in met nekaj prakse - utecen postopek, ker drugace ti bo 
> zmanjkalo casa. Normalizacijo delajte pocasi in zbrano - ker je vse ali 
> nič.
> Vaje imate iz bivsih izpitov, itaq je ponavadi ena in ista naloga iz 
> normalizacije na izpitih. Na forumu fri-info je po korakih tudi reseno.
> 
> Narediš normalizacijo pa entitetni model in mas narejen pisni del. 
> Ostalo so samo bonus pike. Za ustni del se naucis normalizacijo cetrte 
> in pete forme (iz skripte), tri piramide in se par alinej. Pa mas 
> narejen izpit.
> 
> aja, pa po izpitu obvezno na ogled, ker rupnik zlo rad pozabi kaj šteti, 
> čeprav na ogledu to nerad prizna :)
> 
> > re
> >
> > On Sun, 2006-06-25 at 12:26 +0200, Tadej Štajner wrote:
> >   
> >> Razlika je edino ta, da je izpit precej obsežnejši. Imaš 95 minut, 
> >> teksta je pa za nekaj več kot 1 stran, kar pri podatkovnem modelu
> >> znese cca 15-20 entitet (v prejšnjih izpitih jih je bilo okoli 10).
> >>     
> >
> > Huh, pa a se ni zdaj celo cas nekaj skrajsal .. fino. Super, so si to
> > zastavili. 
> >   
> >> Na prvem roku smo morali narisati še en kontekstni diagram podatkovnih
> >> tokov (tega ni veliko) ter procesno logiko za 2 pravili (tukaj si si
> >> lahko katerokoli metodo).
> >>     
> >
> > Katere vse diagramske tehnike pa pridejo v postev? Kaj UML pride tudi v
> > postev? Je Rupnik kaj rekel, ker kolikor mi je znano se ga ni jemalo na
> > nobenih avditornih vajah, ali se pac motim? Vsaj lani ne.
> >   
> >> Zadnja naloga je bila normalizacija, ki pa je imela tudi nekaj več 
> >> atributov in odvisnosti kot pri starejših izpitih. Mislim, da je
> >> nakoncu prišlo 8 ali 9 entitet.
> >>     
> >
> > Hmm .. so kje kaksne pametne vaje (pomoznosti z resitvami), kar se
> > normalizacije tice? Ker tisto kar je bilo na avditornih vajah je bolj
> > bogo, pa se IMO je cisto drugace kot pri PB.
> >   
> >> Sam izpit ni težak, ti pa zelo zelo hitro zmanjka časa. 
> >>     
> >
> > To verjamem, to je bil problem ze lani ..
> >
> > a.
> >
> >   
> 
> 


Reply via email to