ah pol jst zvisim..:) On 8/14/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo! > Kva pa če je 10/6? Potem pa nic. :-) Da pojasnim. Ce ima predmet eno oceno, je potrebna ocena 10. Ce ima dve, je potrebna ocena 10/10. Mitar
ah pol jst zvisim..:) On 8/14/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo! > Kva pa če je 10/6? Potem pa nic. :-) Da pojasnim. Ce ima predmet eno oceno, je potrebna ocena 10. Ce ima dve, je potrebna ocena 10/10. Mitar