Mene tudi to zanima. Dejstvo je, da se ga tezko najde - preverjeno.

Lp,
D

On 1/11/07, a <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
re

je danes profesor Robic kaj povedal kako lahko oddamo jutri seminarsko,
ce nismo uspeli danes zadeve prinesti na predavanje? Bojda je jutri
zadnji dan, pa me zanima ali to pomeni, da ga je jutri potrebno najti na
faksu (ali ima celo govorilne) ali lahko enostavno posljemo vse skupaj
na njegov mail? Hvala.

a.




Reply via email to