On Thu, 2007-01-11 at 12:52 +0100, Matjaz Horvat wrote: > V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?).
Ki ga ima ze kje? Ali mu je kdo mail poslal okoli vsega tega? a
On Thu, 2007-01-11 at 12:52 +0100, Matjaz Horvat wrote: > V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?).
Ki ga ima ze kje? Ali mu je kdo mail poslal okoli vsega tega? a