On Thu, 2007-01-11 at 12:52 +0100, Matjaz Horvat wrote:

> V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?). 

Ki ga ima ze kje? Ali mu je kdo mail poslal okoli vsega tega?

a


Reply via email to