jaz sem mu poslal mail ze v torek ob 19h, pa se ni odgovoril...

a wrote:
On Thu, 2007-01-11 at 12:52 +0100, Matjaz Horvat wrote:

V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?).

Ki ga ima ze kje? Ali mu je kdo mail poslal okoli vsega tega?

a





Reply via email to