jaz sem mu poslal mail ze v torek ob 19h, pa se ni odgovoril...
a wrote:
On Thu, 2007-01-11 at 12:52 +0100, Matjaz Horvat wrote:V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?).Ki ga ima ze kje? Ali mu je kdo mail poslal okoli vsega tega? a
jaz sem mu poslal mail ze v torek ob 19h, pa se ni odgovoril...
a wrote:
On Thu, 2007-01-11 at 12:52 +0100, Matjaz Horvat wrote:V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?).Ki ga ima ze kje? Ali mu je kdo mail poslal okoli vsega tega? a