re je danes profesor Robic kaj povedal kako lahko oddamo jutri seminarsko, ce nismo uspeli danes zadeve prinesti na predavanje? Bojda je jutri zadnji dan, pa me zanima ali to pomeni, da ga je jutri potrebno najti na faksu (ali ima celo govorilne) ali lahko enostavno posljemo vse skupaj na njegov mail? Hvala.
a.
