V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?).

LP,
Matjaž

On 1/11/07, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Mene tudi to zanima. Dejstvo je, da se ga tezko najde - preverjeno.

Lp,
D

On 1/11/07, a <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> re
>
> je danes profesor Robic kaj povedal kako lahko oddamo jutri seminarsko,
> ce nismo uspeli danes zadeve prinesti na predavanje? Bojda je jutri
> zadnji dan, pa me zanima ali to pomeni, da ga je jutri potrebno najti na
> faksu (ali ima celo govorilne) ali lahko enostavno posljemo vse skupaj
> na njegov mail? Hvala.
>
> a.
>
>
>



Reply via email to