V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?). LP, Matjaž
On 1/11/07, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Mene tudi to zanima. Dejstvo je, da se ga tezko najde - preverjeno. Lp, D On 1/11/07, a <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > re > > je danes profesor Robic kaj povedal kako lahko oddamo jutri seminarsko, > ce nismo uspeli danes zadeve prinesti na predavanje? Bojda je jutri > zadnji dan, pa me zanima ali to pomeni, da ga je jutri potrebno najti na > faksu (ali ima celo govorilne) ali lahko enostavno posljemo vse skupaj > na njegov mail? Hvala. > > a. > > >
