Ne, ne, skupni nabiralnik (tudi z njegovim predalom) obstaja na faksu (malo naprej od dvigala).
Lp, Matjaž On 1/11/07, a <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
On Thu, 2007-01-11 at 12:52 +0100, Matjaz Horvat wrote: > V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?). Ki ga ima ze kje? Ali mu je kdo mail poslal okoli vsega tega? a
