Ne, ne, skupni nabiralnik (tudi z njegovim predalom) obstaja na faksu
(malo naprej od dvigala).

Lp,
Matjaž

On 1/11/07, a <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
On Thu, 2007-01-11 at 12:52 +0100, Matjaz Horvat wrote:

> V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?).

Ki ga ima ze kje? Ali mu je kdo mail poslal okoli vsega tega?

a




Reply via email to