On Thu, 2007-01-11 at 14:08 +0100, gyga wrote: > Na tistem nabiralniku za FRI ni njegovega imena. Jaz sem dal vratarki > pa mu bo ona dala, ce pride se kaj danes oz. jutri.
Hmm .. to sploh ni zabavno :( Torej zadeve pa ne sprejema v elektronski obliki? a.
