On Thu, 2007-01-11 at 14:08 +0100, gyga wrote:
> Na tistem nabiralniku za FRI ni njegovega imena. Jaz sem dal vratarki
> pa mu bo ona dala, ce pride se kaj danes oz. jutri. 

Hmm .. to sploh ni zabavno :( Torej zadeve pa ne sprejema v elektronski
obliki?

a.


Reply via email to