A, tako - hvala za info.

LP,
Matjaž

On 1/11/07, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Na tistem nabiralniku za FRI ni njegovega imena. Jaz sem dal vratarki pa mu
bo ona dala, ce pride se kaj danes oz. jutri.

Lp,
D

On 1/11/07, Lovro <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> jaz sem mu poslal mail ze v torek ob 19h, pa se ni odgovoril...
>
> a wrote:
> > On Thu, 2007-01-11 at 12:52 +0100, Matjaz Horvat wrote:
> >
> >
> >> V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?).
> >>
> >
> > Ki ga ima ze kje? Ali mu je kdo mail poslal okoli vsega tega?
> >
> > a
> >
> >
> >
> >
>
>
>


Reply via email to