Na tistem nabiralniku za FRI ni njegovega imena. Jaz sem dal vratarki pa mu
bo ona dala, ce pride se kaj danes oz. jutri.

Lp,
D

On 1/11/07, Lovro <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

jaz sem mu poslal mail ze v torek ob 19h, pa se ni odgovoril...

a wrote:
> On Thu, 2007-01-11 at 12:52 +0100, Matjaz Horvat wrote:
>
>
>> V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?).
>>
>
> Ki ga ima ze kje? Ali mu je kdo mail poslal okoli vsega tega?
>
> a
>
>
>
>



Reply via email to