Na tistem nabiralniku za FRI ni njegovega imena. Jaz sem dal vratarki pa mu bo ona dala, ce pride se kaj danes oz. jutri.
Lp, D On 1/11/07, Lovro <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
jaz sem mu poslal mail ze v torek ob 19h, pa se ni odgovoril... a wrote: > On Thu, 2007-01-11 at 12:52 +0100, Matjaz Horvat wrote: > > >> V skrajnem primeru damo v nabiralnik(?). >> > > Ki ga ima ze kje? Ali mu je kdo mail poslal okoli vsega tega? > > a > > > >
