Ja Ana zaj... si totalno...;-)

Lahko bi posnel eno študentko hw kako šrauba kišto in lima ventilator na
hladilna rebra;-)

Matej


-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Ana
Kranner
Sent: Wednesday, January 24, 2007 3:33 PM
To: 'FRIClist'
Subject: RE: [Friclist] [INF] Igralec za film o informatiki

A hardware pa ni perspektivn poklic. Zgleda da sm se mal zaj...la :'(
No ja, vazn da mi je vsec :)

Ana

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mojca
Galun
Sent: Wednesday, January 24, 2007 2:46 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] [INF] Igralec za film o informatiki

Zivjo!

Gre za dokumentarne filme nraočene od europske unije, ki bodo mladim 
predstavili 13 najbolj perspektivnih poklicev.
V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in 
študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena
darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do 
25.februarja enkrat.
Seveda bo datum po dogovoru z komplet ekipo in njima.

Gre za precej profesionalno snemanje. Ekipa 7 profesionalcev z nevem 
kakšnimi kamerami, katere naj bi bile samo 2-3 v sloveniji.
Vključen je masker, tonski mojster, lučkar,...
Prav tako, pa je dobrodošla kakšna dobra ideja za filmček. Recimo ko so 
snemali nekaj za poklicnega fizioterapevta, so si izmislili zgodbico
o neki ritmični plesalki, ki je imela uspešno kariero potem pa si je 
zlomila gleženji in potem je morala hoditi na fizioterapijo, in se 
kancek romantike med njima:).

Gre se za neko idejo, ki jo bo nekako 15 letnikom interesantna oz. 
gimnazijcem in jih bo s tem pritegnila k študiju.
Mislim, da bo zadeva zelo zanimiva in priporočam informatikom, da se 
odločijo za sodelovanje in javijo Vidi in Tomažu.

lp
Mojca




Reply via email to