Zdravo! > V bistvu se strinjam s tabo. Men je tut pasala matematika. Ampak poznam > veliko primerkov iz našega faxa, ki so dobri računalničarji oz. informatiki > pa so matematiko s težavo delal. Jih enostavno ne zanima. > Zato menim, da bi bilo prav, da se naredi program, ki bi omogočal obe > možnosti- z več in z manj matematike.
Samo ni tako, da ti matematika vseeno da neko osnovo za razumevanje sploh kasnejsih konceptov? Jaz mislim, da je to tako kot ucenje jezika, ki ga kasneje uporabljas. Pac potrebno znanje, mogoce ne cisto direktno (ceprav bi se potrudili, da bi bilo bolj direktno ...). Samo komentar. Ce je ze prvi odziv. Ne bom sedaj vec odgovarjal na vsakega (kot da lahko ne odgovarjam, bom poskusil). Mitar
