Zdravo! > Morda tud zato, ker morebitna izenačitev nazivov posledično pomeni tudi, > da bi moral bit program vsaj približno isti.
Glede na to, da bo trileten, je to tezko, pa kakorkoli naredis predmete. Ampak prosim ... tega problema ne bomo sedaj mi resili. Lahko pa trenutno pogledamo in pokomentiramo nov program oziroma delamo na tem, da bo cimboljsi (karkoli ze to komu pomeni) za bodoce studente. Mitar
