Morda tud zato, ker morebitna izenačitev nazivov posledično pomeni tudi,
da bi moral bit program vsaj približno isti.
Mitar wrote:
Zdravo!
Take zadeve je nujno potrebno razmislit prej, preden se ga naredi in
daleč preden se ga uvede.
Malo provokativno vprasanje: zakaj? V vsakem primeru ga moramo uvesti in
v vsakem primeru bodo spremembe. Tako da je cisto vseeno kdaj se o tem
razmislja. Samo je pa veliko lazje, ko bo nov predmetnik sestavljen, ker
se bo vedelo o cem se govori.
Mitar
__________ NOD32 2200 (20070418) Information __________
This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com