Morda tud zato, ker morebitna izenačitev nazivov posledično pomeni tudi, da bi moral bit program vsaj približno isti.

Mitar wrote:
Zdravo!

Take zadeve je nujno potrebno razmislit prej, preden se ga naredi in
daleč preden se ga uvede.

Malo provokativno vprasanje: zakaj? V vsakem primeru ga moramo uvesti in
v vsakem primeru bodo spremembe. Tako da je cisto vseeno kdaj se o tem
razmislja. Samo je pa veliko lazje, ko bo nov predmetnik sestavljen, ker
se bo vedelo o cem se govori.


Mitar



__________ NOD32 2200 (20070418) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com




Reply via email to