Matematike raznih oblik boš našel na vsakem tehničnem faxu in če smatramo ta
fax kot tehnični oz naravoslovni fax, potem sem mnenja da vsak, ki dobi
naziv inženirja se mora soočit s predmeti kot so denimo Analiza, Verjetnost
in statistika ipd. Še na FDVju majo baje statistiko, tko da...6 predmetov od
18 se meni ne zdi preveč. Verjetno je pa potrebno pogledat kako je s faxi v
tujini ki so že na Bolonjskem programu in furajo FRI varianto...konec koncev
bo verjetno prišlo do pretoka študentov in programi ne smejo kej preveč se
razlikovat za isti naziv ?



On 18/04/07, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Sej to ze delamo s tem, da se vedno prituzujemo. Lep primer je
ekonomika in Mihelciceve ankete ;)

Lp,
D

On 4/18/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Ce smo odkriti, je nam v najboljšem interesu zanamcem pustit čimbolj
> neprijeten in zajeban program. Manj konkurence = večje plače :))
>
> lp,
>
>
> Mitar wrote:
> > Zdravo!
> >
> >
> >> Morda tud zato, ker morebitna izenačitev nazivov posledično pomeni
tudi,
> >> da bi moral bit program vsaj približno isti.
> >>
> >
> > Glede na to, da bo trileten, je to tezko, pa kakorkoli naredis
predmete.
> >
> > Ampak prosim ... tega problema ne bomo sedaj mi resili. Lahko pa
> > trenutno pogledamo in pokomentiramo nov program oziroma delamo na tem,
> > da bo cimboljsi (karkoli ze to komu pomeni) za bodoce studente.
> >
> >
> > Mitar
> >
> >
> >
> > __________ NOD32 2200 (20070418) Information __________
> >
> > This message was checked by NOD32 antivirus system.
> > http://www.eset.com
> >
> >
> >
> >
>
>




--
Jošt Pristavec

Reply via email to