Sej to ze delamo s tem, da se vedno prituzujemo. Lep primer je
ekonomika in Mihelciceve ankete ;)

Lp,
D

On 4/18/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ce smo odkriti, je nam v najboljšem interesu zanamcem pustit čimbolj
neprijeten in zajeban program. Manj konkurence = večje plače :))

lp,


Mitar wrote:
> Zdravo!
>
>
>> Morda tud zato, ker morebitna izenačitev nazivov posledično pomeni tudi,
>> da bi moral bit program vsaj približno isti.
>>
>
> Glede na to, da bo trileten, je to tezko, pa kakorkoli naredis predmete.
>
> Ampak prosim ... tega problema ne bomo sedaj mi resili. Lahko pa
> trenutno pogledamo in pokomentiramo nov program oziroma delamo na tem,
> da bo cimboljsi (karkoli ze to komu pomeni) za bodoce studente.
>
>
> Mitar
>
>
>
> __________ NOD32 2200 (20070418) Information __________
>
> This message was checked by NOD32 antivirus system.
> http://www.eset.com
>
>
>
>


Reply via email to