Sej to ze delamo s tem, da se vedno prituzujemo. Lep primer je ekonomika in Mihelciceve ankete ;)
Lp, D On 4/18/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ce smo odkriti, je nam v najboljšem interesu zanamcem pustit čimbolj neprijeten in zajeban program. Manj konkurence = večje plače :)) lp, Mitar wrote: > Zdravo! > > >> Morda tud zato, ker morebitna izenačitev nazivov posledično pomeni tudi, >> da bi moral bit program vsaj približno isti. >> > > Glede na to, da bo trileten, je to tezko, pa kakorkoli naredis predmete. > > Ampak prosim ... tega problema ne bomo sedaj mi resili. Lahko pa > trenutno pogledamo in pokomentiramo nov program oziroma delamo na tem, > da bo cimboljsi (karkoli ze to komu pomeni) za bodoce studente. > > > Mitar > > > > __________ NOD32 2200 (20070418) Information __________ > > This message was checked by NOD32 antivirus system. > http://www.eset.com > > > >
