Zdravo!

> Take zadeve je nujno potrebno razmislit prej, preden se ga naredi in
> daleč preden se ga uvede.

Malo provokativno vprasanje: zakaj? V vsakem primeru ga moramo uvesti in
v vsakem primeru bodo spremembe. Tako da je cisto vseeno kdaj se o tem
razmislja. Samo je pa veliko lazje, ko bo nov predmetnik sestavljen, ker
se bo vedelo o cem se govori.


Mitar


Reply via email to