Zdravo! > Take zadeve je nujno potrebno razmislit prej, preden se ga naredi in > daleč preden se ga uvede.
Malo provokativno vprasanje: zakaj? V vsakem primeru ga moramo uvesti in v vsakem primeru bodo spremembe. Tako da je cisto vseeno kdaj se o tem razmislja. Samo je pa veliko lazje, ko bo nov predmetnik sestavljen, ker se bo vedelo o cem se govori. Mitar
