Ce smo odkriti, je nam v najboljšem interesu zanamcem pustit čimbolj
neprijeten in zajeban program. Manj konkurence = večje plače :))
lp,
Mitar wrote:
Zdravo!
Morda tud zato, ker morebitna izenačitev nazivov posledično pomeni tudi,
da bi moral bit program vsaj približno isti.
Glede na to, da bo trileten, je to tezko, pa kakorkoli naredis predmete.
Ampak prosim ... tega problema ne bomo sedaj mi resili. Lahko pa
trenutno pogledamo in pokomentiramo nov program oziroma delamo na tem,
da bo cimboljsi (karkoli ze to komu pomeni) za bodoce studente.
Mitar
__________ NOD32 2200 (20070418) Information __________
This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com