Včeraj sem vprašal Slivnika če lahko oddamo/prestavimo domačo nalogo za kak dan ali dva in je rekel da jo lahko oddamo do naslednjega tedna skupaj z sedmo nalogo (ki je čisto kratka). "Negativnih posledic" ne bo (sem še posebej vprašal) :-)

Reply via email to