hello,

On Mon, Apr 20, 2009 at 03:43:10PM +0200, Kosa Attila wrote:
> On Mon, Apr 20, 2009 at 02:24:01PM +0200, Hofferek Attila wrote:
> > Kosa Attila írta:
> > > Ezennel lemondok
> > 
> > Lehet tudni h miert?
> 
> Egy masik listan vitaba keveredtem az itteni szavazas kapcsan, es
> olyan vadakkal illettek, amelyektol betelt a pohar.

nehany listan vagyok fent (kb 10-15), de ennek a listanak az
egyik legkulturaltabb a hangneme, ha mint forumot is nezem, akkor
meg kiemelkedobb a szinvonal.

Ez kb azota van, miutan atvetted, es kezdetben megszaporodott a
kirugdosasok szama.

Szived joga igy donteni, de - utananeztem az archivumban, remelem
jo szalat talaltam - tenyleg annyi eleg volt, hogy abbahagyd?


udv:


a.

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz