hello, On Mon, Apr 20, 2009 at 03:43:10PM +0200, Kosa Attila wrote: > On Mon, Apr 20, 2009 at 02:24:01PM +0200, Hofferek Attila wrote: > > Kosa Attila írta: > > > Ezennel lemondok > > > > Lehet tudni h miert? > > Egy masik listan vitaba keveredtem az itteni szavazas kapcsan, es > olyan vadakkal illettek, amelyektol betelt a pohar.
nehany listan vagyok fent (kb 10-15), de ennek a listanak az egyik legkulturaltabb a hangneme, ha mint forumot is nezem, akkor meg kiemelkedobb a szinvonal. Ez kb azota van, miutan atvetted, es kezdetben megszaporodott a kirugdosasok szama. Szived joga igy donteni, de - utananeztem az archivumban, remelem jo szalat talaltam - tenyleg annyi eleg volt, hogy abbahagyd? udv: a. _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
