On Mon, Apr 20, 2009 at 03:57:01PM +0200, Vastagh Norbert wrote:
> 2009. április 20. dátummal Kosa Attila ezt írta:
> > Egy masik listan vitaba keveredtem az itteni szavazas kapcsan, es
> > olyan vadakkal illettek, amelyektol betelt a pohar.
> 
> Szóval én meg vagyok ezen lepődve, mert a három listán (linux, 
> linux-kezdo, linux-hw), amin "jelen vagyok", még nem tapasztaltam 
> ellenséges fellépést irányodba.

Talan ezert estek oly kulonos sullyal a latba az emlitett vitaban
elhangzott vadak.

-- 
                Udvozlettel
                                    Zsiga
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz