Sziasztok!
On Mon, 2009-04-20 at 15:57 +0200, Vastagh Norbert wrote:
> 2009. április 20. dátummal Kosa Attila ezt írta:
> > Egy masik listan vitaba keveredtem az itteni szavazas kapcsan, es
> > olyan vadakkal illettek, amelyektol betelt a pohar.
> 
> Ugyan nem tudom miről van szó, és nem is vagyok egy "központi 
> figurája" a listának ;-) , de ezt nem értem... Szoktam sokat 
> fórumozni, és tudom, hogy milyen egy olyan admin, akit utálni 
> lehet ;-) De ezen a listán a sok év alatt a sok hülyeségem ellenére 
> is csak pár _teljesen_ _jogos_ figylemeztető levelet kaptam tőled. 
Teljes mértékben egyet kell értenem a fentiekkel, és nem tudom min
rágtál be, de úgy gondolom az Én számomra-aki ettől a listától elég sok
mindent kapott (még leszúrást is....jogosan :-D )- a másik lista
érdektelen, és itt jól csináltad amit csináltál. Ha még hajlandó vagy
változtatni a döntéseden, kérlek tedd azt.
Sz

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz