Sziasztok! On Mon, 2009-04-20 at 15:57 +0200, Vastagh Norbert wrote: > 2009. április 20. dátummal Kosa Attila ezt írta: > > Egy masik listan vitaba keveredtem az itteni szavazas kapcsan, es > > olyan vadakkal illettek, amelyektol betelt a pohar. > > Ugyan nem tudom miről van szó, és nem is vagyok egy "központi > figurája" a listának ;-) , de ezt nem értem... Szoktam sokat > fórumozni, és tudom, hogy milyen egy olyan admin, akit utálni > lehet ;-) De ezen a listán a sok év alatt a sok hülyeségem ellenére > is csak pár _teljesen_ _jogos_ figylemeztető levelet kaptam tőled. Teljes mértékben egyet kell értenem a fentiekkel, és nem tudom min rágtál be, de úgy gondolom az Én számomra-aki ettől a listától elég sok mindent kapott (még leszúrást is....jogosan :-D )- a másik lista érdektelen, és itt jól csináltad amit csináltál. Ha még hajlandó vagy változtatni a döntéseden, kérlek tedd azt. Sz
_________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
