On Tue, 20 Jan 2004 [EMAIL PROTECTED] wrote: > On Mon, Jan 19, 2004 at 08:52:50AM +0100, Jacek Konieczny wrote: > > On Sun, Jan 18, 2004 at 09:37:06PM +0100, Paweł Gołaszewski wrote: > > > > (b) czy jest to warte dodatkowej roboty? > > > > IMHO portować można bez "oficjalnego supportu" i trzymania pakietów na > > oficjalnym FTP. > dlaczego nie? > W wiekszosci wypadkow po podlaczeniu bootstrapa do automatyki roznice > beda niezauwazalne o ile builder bedzie wyrabiac wydajnosciowo. A na ftp > te 2 czy 3 gb sie chyba znajda.. (przeciez nie trzeba generowac iso, dla > mniej wspieranych architektur mozna tez trzymac przeciez wylacznie > wersje "rozwojowa" i nie wdawac sie w odnogi typu ra ;)
Poki co miejsce na ftp sie znajdzie. A na architektury 64 bitowe na pewno. > Imho o ile jest wydajny builder na ktory nie trzeba czekac z reszta > architektur oraz kilku ludzi którzy mogą poprawiać błędy trzeba po > prostu taką arch włączyć ;) > > > > Po robocie Jacka z amd64 myślę, że ia64 będzie dosyć proste... > > > > Moja praca w tym przypadku niewiele zmienia. W IA64 dużo się robi > > inaczej. Np. biblioteki lecą do /usr/lib, nie /usr/lib64 (nie jest tak > > całkiem kompatybilny wstecz z IA32). > Więc będzie jeszcze prościej ;) Bo axp jest od dawna a ma tak samo, czyli biblioteki w /usr/lib. M. -- -| == Marcin Bohosiewicz - MB8042-RIPE - [EMAIL PROTECTED] == |- -| == tel. +48 601 485097 - PLD Team - [EMAIL PROTECTED] == |- -| == http://www.kernel.pl/ - ftp://ftp.kernel.pl/ == |- __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
