W liście z pią, 23-01-2004, godz. 00:51, Paweł Gołaszewski pisze: 
> Domyślne *musi* być 640x480, ponieważ jest to rozdzielczość obsługiwana 
> przez chyba wszystko, nawet najstarsze antyki...
domyslnie zostalo puste :)

> P.S.: znowu odgrzewam stare wątki, spokojnie - już kończę nadrabiać 
> zaległości :D

jeszcze tylko miesiac, nie? ;>

pozdrawiam
-pawel

-- 
Pawel Zurowski
JID: <my_login>@jabber.org


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym