W liście z pią, 23-01-2004, godz. 00:51, Paweł Gołaszewski pisze: > Domyślne *musi* być 640x480, ponieważ jest to rozdzielczość obsługiwana > przez chyba wszystko, nawet najstarsze antyki... domyslnie zostalo puste :)
> P.S.: znowu odgrzewam stare wątki, spokojnie - już kończę nadrabiać > zaległości :D jeszcze tylko miesiac, nie? ;> pozdrawiam -pawel -- Pawel Zurowski JID: <my_login>@jabber.org __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
