W liście z śro, 24-12-2003, godz. 10:32, Łukasz Jernaś pisze: > IMHO w /etc/sysconfig/bootsplash oraz dodać opcję do wybierania > rozdzielczości splasha - jak się uda to może wieczorkiem zrobię, by mógł > być on odpalany na wszystkich (czyt. dowolnie wybranych) konsolach z > poziomu initskryptów, tylko nie wiem czy opóźnianie logowania mi na to > pozwoli, ale zobaczymy wieczorkiem :)
wczoraj wieczorkiem zostalo dodane to do geninitrd (branch bootsplash) i zasadniczo czeka tam na wszelkie uwagi - w szczegolnosci czy jest poprawne geninitrdo-politycznie :) (geninitrd, a nie rc-boot, gdyz ten pierwszy tylko zmienia initrd) pozdrawiam -pawel -- Pawel Zurowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
