W liście z śro, 24-12-2003, godz. 10:32, Łukasz Jernaś pisze: 
> IMHO w /etc/sysconfig/bootsplash  oraz dodać opcję do wybierania
> rozdzielczości splasha - jak się uda to może wieczorkiem zrobię, by mógł
> być on odpalany na wszystkich (czyt. dowolnie wybranych) konsolach z
> poziomu initskryptów, tylko nie wiem czy opóźnianie logowania mi na to
> pozwoli, ale zobaczymy wieczorkiem :)

wczoraj wieczorkiem zostalo dodane to do geninitrd (branch bootsplash) i
zasadniczo czeka tam na wszelkie uwagi - w szczegolnosci czy jest
poprawne geninitrdo-politycznie :)

(geninitrd, a nie rc-boot, gdyz ten pierwszy tylko zmienia initrd)

pozdrawiam
-pawel

-- 
Pawel Zurowski


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym