On Tue, Dec 23, 2003 at 06:09:06PM +0100, Arkadiusz Miskiewicz wrote: > On Tuesday 23 of December 2003 17:48, Tomasz Witek wrote: > > A mozesz po kolei powiedziec jak to dodac ? > > > > mam rc-boot i robie sobie > > > > geninitrd -f -v /boot/initrd 2.6.0 > Następnie posiadając zainstalowany bootsplash-theme-darkblue (z > bootsplash.spec) wykonujesz np. > splash.bin -s \ > -f /etc/bootsplash/themes/darkblue/config/bootsplash-1024x768.cfg \ > >> /boot/initrd > > przeładowujesz lilo. Odpalasz nowe jajko z fb vesa (nie wiem czy działa na > innych fb) w trybie vga=0x317 (inne zależnie od konfigu bootsplasha).
Ten patch jest tak "mądrze" zrobiony, żeby z innymi nie działał. Ale może to i lepiej ;P BTW, czy 2.6 z LINUX_2_6 ma obsługę VESA 3.0 (wybór dodatkowych parametrów, w szczególności częstotliwości odświeżania)? (żeby vesafb się nadawała do czegoś więcej niż pokazania bootsplasha) -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
