W liście z wto, 23-12-2003, godz. 16:32, Paweł Żurowski pisze: [...] czyli reasumujac: -dodanie bootsplasha w rc-boot * osobno dla kazdego obrazu? * globalnie? -konfiguracja do bootsplasha (ile i jakich splashy) umiescic w: * /etc/sysconfig/rc-boot/config * /etc/sysconfig/rc-boot/images/* * /etc/sysconfig/bootsplash? (to chyba lepsze rozwiazanie?) -domyslna konfiguracja w komentarzach (byc moze ustawiana przez instalatora//pldconfa) -cos jeszcze?
pozdrawiam -pawel -- Pawel Zurowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
