Dnia Wed, 24 Dec 2003 12:08:07 +0100 użyszkodnik Paweł Żurowski <[EMAIL PROTECTED]> napisał:
> W liście z śro, 24-12-2003, godz. 10:32, Łukasz Jernaś pisze: > > IMHO w /etc/sysconfig/bootsplash oraz dodać opcję do wybierania > > rozdzielczości splasha - jak się uda to może wieczorkiem zrobię, by > > mógł być on odpalany na wszystkich (czyt. dowolnie wybranych) > > konsolach z poziomu initskryptów, tylko nie wiem czy opóźnianie > > logowania mi na to pozwoli, ale zobaczymy wieczorkiem :) > > wczoraj wieczorkiem zostalo dodane to do geninitrd (branch bootsplash) > i zasadniczo czeka tam na wszelkie uwagi - w szczegolnosci czy jest > poprawne geninitrdo-politycznie :) > Że tak głupio zapytam - co? Rozdzielczości czy inne konsole? Gdyż to drugie chyba lepiej z poziomu userlandu zrobić (/bin/splash.bin -s -u <konsola> /etc/bootsplash/themes/darkblue/config/bootsplash/themes/darkblue/config /bootsplash-1024x768.cfg gdzie 1024x768 powinno zostać zamienione na odpowiednią rozdziałkę wg. /e/s/bootsplash lub wynik działania fbresolution, a <konsola> to wiadomo, + ogólnie zamiana scieżek wg /e/s/bootsplash) Zasadniczo, wigilia dziś i trochę mało czasu na ściaganie geninitrd (BTW svn czy cvs?) i oglądanie kodu więc jak piszę o rzeczach już oczywistych to przepraszam... -- DeeJay1 __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
