Dnia Tue, 23 Dec 2003 19:02:41 +0100 użyszkodnik Paweł Żurowski <[EMAIL PROTECTED]> napisał:
> W liście z wto, 23-12-2003, godz. 16:32, Paweł Żurowski pisze: > [...] [...] > -konfiguracja do bootsplasha (ile i jakich splashy) umiescic w: [...] > * /etc/sysconfig/bootsplash? (to chyba lepsze rozwiazanie?) > -domyslna konfiguracja w komentarzach (byc moze ustawiana przez > instalatora//pldconfa) > -cos jeszcze? IMHO w /etc/sysconfig/bootsplash oraz dodać opcję do wybierania rozdzielczości splasha - jak się uda to może wieczorkiem zrobię, by mógł być on odpalany na wszystkich (czyt. dowolnie wybranych) konsolach z poziomu initskryptów, tylko nie wiem czy opóźnianie logowania mi na to pozwoli, ale zobaczymy wieczorkiem :) -- Łukasz [DeeJay1] Jernaś __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
