Dnia Tuesday 23 of December 2003 18:09, Arkadiusz Miskiewicz napisał:
> przeładowujesz lilo. Odpalasz nowe jajko z fb vesa (nie wiem czy działa na > innych fb) w trybie vga=0x317 (inne zależnie od konfigu bootsplasha). na radeonfb jest kicha, za pozno odpala sie w okreslonej rozdzielczosci.. -- modzel __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
