Dnia Tuesday 23 of December 2003 18:09, Arkadiusz Miskiewicz napisał:

> przeładowujesz lilo. Odpalasz nowe jajko z fb vesa (nie wiem czy działa na
> innych fb) w trybie vga=0x317 (inne zależnie od konfigu bootsplasha).

na radeonfb jest kicha, za pozno odpala sie w okreslonej rozdzielczosci..

--
modzel

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym