On Tuesday 23 of December 2003 17:48, Tomasz Witek wrote: > A mozesz po kolei powiedziec jak to dodac ? > > mam rc-boot i robie sobie > > geninitrd -f -v /boot/initrd 2.6.0 Następnie posiadając zainstalowany bootsplash-theme-darkblue (z bootsplash.spec) wykonujesz np. splash.bin -s \ -f /etc/bootsplash/themes/darkblue/config/bootsplash-1024x768.cfg \ >> /boot/initrd
przeładowujesz lilo. Odpalasz nowe jajko z fb vesa (nie wiem czy działa na innych fb) w trybie vga=0x317 (inne zależnie od konfigu bootsplasha). Do tego potrzebujesz rc-scripts 0.4.0.6 (i najlepiej wziąść dodatkowo /etc/rc.d/rc z svn trunk ale nie jest to konieczne) oraz bootsplash.spec cvsowy. Przy bootowaniu podaj splash=silent i podziwiaj :) http://www.t17.ds.pwr.wroc.pl/~misiek/rozne/pld-console-with-bootsplash-enabled.png W trakcie bootowania w silent mode nie ma komunikatów tylko jest progress bar. > TiweK -- Arkadiusz Miśkiewicz CS at FoE, Wroclaw University of Technology arekm.pld-linux.org AM2-6BONE, 1024/3DB19BBD, arekm(at)ircnet, PLD/Linux __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
