W liście z śro, 24-12-2003, godz. 13:08, Łukasz Jernaś pisze: > > wczoraj wieczorkiem zostalo dodane to do geninitrd (branch bootsplash) > > i zasadniczo czeka tam na wszelkie uwagi - w szczegolnosci czy jest > > poprawne geninitrdo-politycznie :) > > > > Że tak głupio zapytam - co? sposob kodowania (pierwsza moja ingerencja w geninitrd - cos, co powinno byc bardzo sprawne)
i zaraz powrzucam uwagi z priva :) > Zasadniczo, wigilia dziś i trochę mało czasu na ściaganie geninitrd (BTW > svn czy cvs?) svn > i oglądanie kodu więc jak piszę o rzeczach już oczywistych > to przepraszam... pozdrawiam -pawel -- Pawel Zurowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
