Szanowny Panie Jerzy:
> Do domu musze wpuscic inspektora US ktory jest
>  dla mnie zupelnie obcy tak jak i ten rzad.
>

Widzi Pan , te nasze rz1dy , maja jako jedyne ( zgodnie z prawem ) monopol
na rozboje , kradzie? , i podobne przestjpstwa

> -Polak ma prawo sie poskarzyc w prokuraturze i na policji

A co to nam da??? - wed3ug mnie NIC , sprawa pole?y oko3o miesi1ca , po czym
dostaje sij powiadomienie o umorzeniu sledztwa b1dz te? z powodu niewykrycia
sprawcy , b1dz te? je?eli go znajd1 ( chyba dzijki interwencji Boga) z
powodu niskiej szkodliwosci spo3ecznej czynu
 >oraz byc rabowanym przez panstwo w postaci
>  podatku zawanego: inflacja, VAT, Akcyza, podatek spadkowy i placic inne
> podatki.

Jak kiedy6 napisano ( je?eli dobrze pamijtam to w Najwy?szym Czasie ") Nie
kradnij - rz1d nie lubi konkurencji


> Nie wiem co jest:
> - czy nasze spoleczenstwo jest glupsze i mniej odpowiedzialne
> niz slowackie czy rosyjskie,
>  -czy tez slowacki rzad jest bardziej nieodpowiedzialny

Nie to nasz rz1d ( w latach SLD-ksw ) uzna3 ?e my ( jako spo3eczeqstwo )
stanowimy g3upia i ciemn1 masj ktsrej nie wolno dac prawa do broni ( znam z
doswiadczenia)

Z pozdrowieniami
Adam Trzaskawka
"In God we trust"

Odpowiedź listem elektroniczym