"Adam Trzaskawka" <[EMAIL PROTECTED]>wrote:
> Szanowny Panie Jerzy:
> > Do domu musze wpuscic inspektora US ktory jest
> > dla mnie zupelnie obcy tak jak i ten rzad.
> >
>
> Widzi Pan , te nasze rz1dy , maja jako jedyne ( zgodnie z prawem ) monopol
> na rozboje , kradzie? , i podobne przestjpstwa
>
> > -Polak ma prawo sie poskarzyc w prokuraturze i na policji
>
> A co to nam da??? - wed3ug mnie NIC , sprawa pole?y oko3o miesi1ca , po
czym
> dostaje sij powiadomienie o umorzeniu sledztwa b1dz te? z powodu
niewykrycia
> sprawcy , b1dz te? je?eli go znajd1 ( chyba dzijki interwencji Boga) z
> powodu niskiej szkodliwosci spo3ecznej czynu
> >oraz byc rabowanym przez panstwo w postaci
> > podatku zawanego: inflacja, VAT, Akcyza, podatek spadkowy i placic inne
> > podatki.
>
> Jak kiedy6 napisano ( je?eli dobrze pamijtam to w Najwy?szym Czasie ") Nie
> kradnij - rz1d nie lubi konkurencji
>
>
> > Nie wiem co jest:
> > - czy nasze spoleczenstwo jest glupsze i mniej odpowiedzialne
> > niz slowackie czy rosyjskie,
> > -czy tez slowacki rzad jest bardziej nieodpowiedzialny
>
> Nie to nasz rz1d ( w latach SLD-ksw ) uzna3 ?e my ( jako spo3eczeqstwo )
> stanowimy g3upia i ciemn1 masj ktsrej nie wolno dac prawa do broni ( znam
z
> doswiadczenia)
>
> Z pozdrowieniami
> Adam Trzaskawka
> "In God we trust"
>
Panie Adamie, tak na poczatek jezeli chce pan byc dobrze zrozumiany niech
pominie polskie znaki [tzw. jezyczki] bo trudno pana rozczytac. Po drugie
czy "in God we trust" choc to piekne wyznanie, nie mozna napisac po polsku?
Czy to tak wiele pana kosztuje?
SB
--