On Thu, 2007-06-07 at 21:37 +0300, Mihai Maties wrote:
[snip]
> 
> Pe principiul "atata timp cat merge si nu am probleme" eu inca folosesc 
> generatia veche, adica BitDefender v1.6.2.

singura problema e ca la un moment nu foarte indepartat o sa se renunte
la suportul pentru 1.6.2. 

> 
> Cu ocazia asta, ii rog pe unul din fostii mei colegi sa-mi expuna, pe scurt, 
> care ar fi avantajele mele daca as face upgrade. Poate mai sunt si altii in 
> situatia asta si ar beneficia de informatii.

Iti dau pe personala sa nu zica lumea ca fac reclama ;)

--
Jay

Attachment: signature.asc
Description: This is a digitally signed message part

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui