On Thu, 2007-06-07 at 21:37 +0300, Mihai Maties wrote: [snip] > > Pe principiul "atata timp cat merge si nu am probleme" eu inca folosesc > generatia veche, adica BitDefender v1.6.2.
singura problema e ca la un moment nu foarte indepartat o sa se renunte la suportul pentru 1.6.2. > > Cu ocazia asta, ii rog pe unul din fostii mei colegi sa-mi expuna, pe scurt, > care ar fi avantajele mele daca as face upgrade. Poate mai sunt si altii in > situatia asta si ar beneficia de informatii. Iti dau pe personala sa nu zica lumea ca fac reclama ;) -- Jay
signature.asc
Description: This is a digitally signed message part
_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
