Pe Windows ii dau si eu dreptate. Bitdefender de Windows e nasol de
tot.
Dar Bitdefender pentru *NIX e foarte bun. Baietii de la partea de *NIX
se straduiesc sa faca un antivirus rapid, de calitate, si care urmareste
indeaproape standardele. Nu stiu citi dintre voi ati vazut prezentarea
de la LOAD 2007, dar eu am fost destul de placut impresionat de
algoritmii pe care-i folosesc in produsul asta.
Loadul ala de care vorbesti a fost la Intercontinental ca nu mai tin minte numele? Nu de alta dar chiar mi-a placut si mie prezentarea algoritmilor. Bine macar ca pe Linux se misca rezonabil, ca pe windows deja l-am trecut cam aproape de nortonu pulii (nu de alta dar la 2 tentative de dezinstalare s-a facut muci de am curatat la registri, fisiere si servicii de mi-a ajuns).

Alex



_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui